Pārlekt uz galveno saturu

Dārzkopības institūts piedāvā iegādāties svaigus augļus, gardas sulas, sīrupus, sukādes un citus gardumus


Kontakti:

  • PASŪTĪJUMUS PIEŅEMAM PA T: + 371 29196201
  • INDIVIDUĀLIEM PASŪTĪJUMIEM T: + 371 29126471, inese.vilka@llu.lv

Dārzkopības institūta veikaliņa darba laiks:

DARBA DIENĀS NO 9.00 LĪDZ 19.00, SESTDIENĀ NO 9.00 LĪDZ 17.00, SVĒTDIENĀ: BRĪVS

Laipni aicināti!


SVAIGI AUGĻI

Sulas

Nosaukums Vienība Cena, EUR Iesakām
avenu sula Aveņu sula 750 ml 6.50

Sula no Latvijā audzētām avenēm.Skaistā, avenēm raksturīgā, krāsā. Nedzidrināta. Nefiltrēta. Bez pievienota cukura un citiem saldinātājiem. Bez konservantiem. Pasterizēta. Bagāta ar dabīgajiem cukuriem un vitamīniem. Dabīga sastāvdaļa gatavojot dzērienus, kokteiļus, želejas, saldos ēdienus.Pēc atvēršanas, sulu uzglabāt ledusskapī.  

abolu-skabokirsu sula Ābolu-skābo ķiršu sula 750 ml 3.80

Sula no Latvijā audzētiem ķiršiem un āboliem. Sula, kas apvieno sevī raksturīgo ābolu svaigumu un izteiktu ķiršu aromātu. Nedzidrināta. Nefiltrēta. Bez pievienota cukura un citiem saldinātājiem. Bez konservantiem. Pasterizēta. Bagāta ar dabīgajiem cukuriem un vitamīniem .Dabīga sastāvdaļa gatavojot dzērienus, kokteiļus, želejas, saldos ēdienus.Pēc atvēršanas, sulu uzglabāt ledusskapī. 

Ābolu sula BOX 5 L 5.00

Pasterizēta ābolu sula no dažādu šķirņu rudens āboliem

Ābolu sula BOX 3 L 3.70

Pasterizēta ābolu sula no dažādu šķirņu rudens āboliem

sula Smiltsērkšķu sula 330 ml 4.30

Sula, izgatavota no Latvijā audzētiem smiltsērkšķiem. Sula ar specifisko smiltsērkšķiem raksturīgo garšu. Nedzidrināta. Nefiltrēta. Bez pievienota cukura un citiem saldinātājiem. Bez konservantiem. Pasterizēta.

Lūgums pirms lietošanas sulu sakratīt, jo dabiskā smiltsērkšķu sula glabājot ātri noslāņojas. Tās virsējais slānis satur vērtīgajā eļļā izšķīdušos bioaktīvos komponentus, bet apakšējais slānis ūdenī šķīstošās vielas.

Sula ir koncentrēta, tāpēc ieteicams to lietot kopā ar citiem produktiem, pievienojot jogurtam, gatavojot saldos ēdienus, smūtijus u.tml. Pēc atvēršanas, sulu uzglabāt ledusskapī.

sula Plūmju sula 750 ml 3.80

Sula izgatavota no dažādu šķirņu plūmēm. Nedzidrināta. Nefiltrēta. Bez pievienota cukura un citiem saldinātājiem. Bez konservantiem. Pasterizēta. Piesātināta, aromātiska plūmju garša. Brīnišķīga dabīga sastāvdaļa pagatavojot saldējuma kokteiļus.

Pēc atvēršanas, sulu uzglabāt ledusskapī. 

Upeņu sula Upeņu sula 750 ml 4.30

Sula, izgatavota no Latvijā audzētām upenēm.Nedzidrināta. Nefiltrēta. Bez pievienota cukura un citiem saldinātājiem. Bez konservantiem. Pasterizēta. Bagāta ar dabīgajiem cukuriem un vitamīniem. Piesātināta upeņu garša. Dabīga sastāvdaļa gatavojot dzērienus, kokteiļus, želejas, saldos ēdienus.

Pēc atvēršanas, sulu uzglabāt ledusskapī.

SĪRUPI NO LATVIJĀ AUDZĒTĀM OGĀM UN AUGĻIEM. BEZ MĀKSLĪGĀM PIEDEVĀM UN KONSERVANTIEM. PASTERIZĒTI. IESPĒJAMA IZGULSNĒŠANĀS, KO VEIDO AUGĻOS ESOŠIE DABĪGIE FERMENTI UN VĒRTĪGĀS PEKTĪNVIELAS.
Nosaukums Vienība Cena, EUR Iesakām
sirups Krūmcidoniju sīrups 330 ml / 750 ml 2.50 / 4.30

Sīrups no Latvijā audzētām krūmcidonijām. Pasterizēts. Bez mākslīgām piedevām. Bez konservantiem. Dabīga izejviela gatavojot dzērienus, želejas, kā arī jauka piedeva kūku krēmu pagatavošanai.

Garšīga dzēriena pagatavošanai iesakām izmantot proporcijas: 1 daļa sīrupa / 4 daļas ūdens. Pēc atvēršanas, sīrupu uzglabāt ledusskapī. Sīrupa virskārtā novērojama  izgulsnēšanās, ko veido augļos esošie dabīgie fermenti un vērtīgās pektīnvielas, tāpēc lūgums pirms lietošanas sīrupu saskalot. 

sirups Smiltsērkšķu sīrups 330 ml 3.50

Sīrups no Latvijā audzētiem smiltsērkšķiem ar raksturīgo smiltsērkšķu aromātu. Pasterizēts. Bez mākslīgām piedevām. Bez konservantiem.Dabīga izejviela gatavojot dzērienus, saldos ēdienus, želejas.

Pēc atvēršanas, sīrupu uzglabāt ledusskapī. Sīrupa virskārtā novērojama izgulsnēšanās, ko veido augļos esošie dabīgie fermenti un vērtīgās pektīnvielas, tāpēc lūgums pirms lietošanas sīrupu saskalot.

sirups Upeņu sīrups 330 ml 2.85

Sīrups no Latvijā audzētām upenēm. Sīrups ar izteiktu upeņu aromātu. Tumšā, upenēm raksturīgā, krāsā. Pasterizēts. Bez mākslīgām piedevām. Bez konservantiem.Dabīga izejviela gatavojot dzērienus, saldos ēdienus, želejas.Vēsajā rudens, ziemas periodā sīrups var būt kā pamats karstā, sildošā dzēriena pagatavošanai kā arī jauka un dabīga sastāvdaļa karstvīna pagatavošanai.

Pēc atvēršanas, sīrupu uzglabāt ledusskapī. Sīrupa virskārtā novērojama izgulsnēšanās, ko veido augļos esošie dabīgie fermenti un vērtīgās pektīnvielas, tāpēc lūgums pirms lietošanas sīrupu saskalot.

sirups Zemeņu-krūmcidoniju sīrups 330 ml /750 ml 2.85 / 4.30

Sīrups no Latvijā audzētām krūmcidonijām un zemenēm. Sīrups, kas apvieno sevī raksturīgo krūmcidoniju skābumu un izteiktu zemeņu aromātu. Pasterizēts. Bez mākslīgām piedevām. Bez konservantiem. Dabīga izejviela gatavojot dzērienus, saldos ēdienus, želejas, kā arī jauka piedeva kūku krēmu pagatavošanai.

Garšīga dzēriena pagatavošanai iesakām izmantot proporcijas: 1 daļa sīrupa / 4 daļas ūdens. Pēc atvēršanas, sīrupu uzglabāt ledusskapī. Sīrupa virskārtā iespējama izgulsnēšanās, ko veido augļos esošie dabīgie fermenti un vērtīgās pektīnvielas, tāpēc lūgums pirms lietošanas sīrupu saskalot. 

SUKĀDES - BIOLOĢISKI AKTĪVĀM VIELĀM BAGĀTS DABAS KĀRUMS SALDUMU MĪĻOTĀJIEM. BAGĀTS ZEMEŅU, PLŪMJU, DZĒRVEŅU, ĶIRŠU, KRŪMCIDONIJU, PĪLĀDŽU SUKĀŽU MAISĪJUMS. SATUR CUKURU. DABĪGS KĀRUMS SALDUMU MĪĻOTĀJIEM.
Nosaukums Vienība Cena, EUR Iesakām
Plūmju sukādes Plūmju sukādes 130 g 3.50

Mūsu bestsellers - plūmju sukādes ir īpašs gardums un dabīgs našķis. Satur cukuru. Dabīgs kārums saldumu mīļotājiem.

svetku sukades Svētku sukādes 100 g 1.70

Sukāžu maisījums, kas ļauj izbaudīt krūmcidoniju sukāžu un krūmcidoniju sukāžu piesātinātu ar upeņu sulu garšu kolorītu. Jauka dāvana dabīgu kārumu mīļotājiem svētkos. Satur cukuru. 

Plūmju sukādes 130 g 3.50

Plūmju sukādes, izgatavotas no Latvijā audzētām plūmēm, kas piesātinātas ar cidoniju sīrupu. Satur cukuru. Garšīgs kārums saldumu mīļotājiem. 

Asorti Sukāžu asorti 150 g 3.20

Sešu veidu sukāžu maisījums. Nobaudīsiet  zemeņu, plūmju, dzērveņu, ķiršu, krūmcidoniju, pīlādžu, bioloģiski aktīvām vielām bagātās sukādes. Satur cukuru. Interesants kārums saldumu mīļotājiem. 

sukādes Krūmcidoniju sukādes šokolādes glazūrā 150 g 2.85

Krūmcidoniju sukāžu gabaliņi īstajā Beļģu šokolādes glazūrā. Kārums šokolādes baudītājiem.

sukādes Krūmcidoniju-upeņu sukādes 500 g 6.40

Vitamīniem un šķiedrvielām bagātas krūmcidoniju sukādes, piesātinātas ar dabīgo upeņu sulu, kas piešķir sukādēm interesantu rozā krāsu un patīkamu garšas niansi. Satur cukuru. Dabīgs kārums saldumu mīļotājiem.

sukādes Krūmcidoniju-upeņu sulas sukādes 100 g 1.70

Vitamīniem un šķiedrvielām bagātas krūmcidoniju sukādes, piesātinātas ar dabīgo upeņu sulu, kas piešķir sukādēm interesantu rozā krāsu un patīkamu garšas niansi. Satur cukuru. Dabīgs kārums saldumu mīļotājiem.

sukādes Krūmcidoniju sukādes 500 g 6.40

Vitamīniem un šķiedrvielām bagātas krūmcidoniju sukādes. Satur cukuru. Dabas dotas konfektes, ar kurām našķojoties uzņemam organismam vērtīgas un vajadzīgas  vielas. 

sukādes Krūmcidoniju sukādes 100 g 1.60

Vitamīniem un šķiedrvielām bagātas krūmcidoniju sukādes. Satur cukuru. Dabas dotas konfektes, ar kurām našķojoties uzņemam organismam vērtīgas un vajadzīgas  vielas. 

Citi gardumi

Nosaukums Vienība Cena, EUR Iesakām
ievarijums Ābolu-aprikožu ievārījums 530 g 2.90

Ievārījums, pagatavots no Latvijā audzētiem āboliem un aprikozēm pēc receptūras, kuras sastāvdaļas ir tikai augļi un cukurs. Sastāvā nav mākslīgo saldinātāju, biezinātāju, pektīnu un citu piedevu. Sterilizēts. Novērtējiet un izbaudiet, pievienojot biezputrām, pankūkām, biezpienam. Pēc atvēršanas, ievārījumu lūgums uzglabāt ledusskapī. 

ievarijums Ābolu-upeņu ievarījums 530 g 2.90

Ievārījums, pagatavots no Latvijā audzētiem āboliem un upeņu ogām pēc receptūras, kuras sastāvdaļas ir tikai augļi un cukurs. Sastāvā nav mākslīgo saldinātāju, biezinātāju, pektīnu un citu piedevu. Sterilizēts.  Novērtējiet un izbaudiet, pievienojot biezputrām, pankūkām, biezpienam. Pēc atvēršanas, ievārījumu lūgums uzglabāt ledusskapī. 

Spiedpaliekas Upeņu spiedpalieku pulveris 50 g 1.85

Smalks violets pulveris, iegūts samaļot kaltētas upeņu spiedpaliekas.

Produkts ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu, kas, kā vērtīga piedeva, paaugstinās ikdienā lietojamo produktu uzturvērtību. Pievienojot upeņu spiedpalieku pulveri  jogurtam, biezpienam, saldējumam, smūtijam, produkti iegūs jauku violetu nokrāsu.  

Spiedpaliekas Smiltsērkšķu spiedpalieku pulveris 50 g 1.85

Smalks oranžas nokrāsas pulveris, iegūts samaļot kaltētas smiltsērkšķu spiedpaliekas.

Produkts ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu (vitamīni, minerālvielas, škiedrvielas, organismam nepieciešamās taukskābes un citas vērtīgas vielas). Brīnišķīga un vērtīga piedeva, lai paaugstinātu ikdienā lietojamo produktu uzturvērtību.

Spiedpaliekas Dzērveņu spiedpalieku pulveris 50 g 1.85

Smalks rozā pulveris, iegūts samaļot kaltētas dzērveņu spiedpaliekas.

Produkts ar augstu bioloģiski aktīvo vielu saturu, tāpēc pievienojot pulveri jogurtam, biezpienam, smūtijam, paaugstināsiet šo ikdienā lietojamo produktu uzturvērtību. Pulveris dabīgai produktu un pildījumu iekrāsošanai maigi rozā tonī.  

Spiedpaliekas Aveņu spiedpalieku pulveris 50 g 1.85

Smalks aveņu krāsas pulveris, iegūts samaļot kaltētas aveņu spiedpaliekas.

Pievienojot pulveri jogurtam, saldējumam, smūtijam, paaugstināsiet šo ikdienā lietojamo produktu uzturvērtību. Vienlaicīgi produkti iegūs jauku aveņu sārtu nokrāsu. Aveņu spiedpalieku pulveris būs brīnišķīgs dabīgs dekorējums tortei, ja to izmantosiet, pārkaisot tortes virsmu.

gardumi Augļu gardumi 70 g 1.80

Kaltēts augļu biezeņa un dažādu, tam pievienoto, sulu MIX. Bez pievienota cukura. Patīkamu saldumu tam nodrošina  rūpīgi atlasītas augļu šķirnes. Bagātīgs vitamīnu, minerālvielu, vērtīgo pektīnvielu un šķiedrvielu avots. Dabīgs kārums, interesantā garu slokšņu jeb "makaronu" formātā.

gadumi Augļu gardumi 40 g 1.15

Kaltēts augļu biezeņa un dažādu, tam pievienoto, sulu MIX.Bez pievienota cukura. Patīkamu saldumu tam nodrošina  rūpīgi atlasītas augļu šķirnes. Bagātīgs vitamīnu, minerālvielu, vērtīgo pektīnvielu un šķiedrvielu avots. Dabīgs kārums, interesantā garu slokšņu jeb "makaronu" formātā.

tēja Augļu, ogu tēja 100 g 1.70

Bagātīgs, vērtīgas bioloģiski aktīvas vielas saturošs, kaltētu augļu un ogu MIX. Sastāvā aveņu, dzērveņu, smiltsērkšķu, upeņu, plūmju spiedpaliekas, kā arī kaltētas upeņu ogas, krūmcidoniju un žāvētu ābolu gabaliņi.

Aromātiskas tējas iegūšanai iesakām pie 50g tējas pievienot 1 litru verdoša ūdens. Pilnīga garšas spektra iegūšanai vēlams pavārīt  5-8 min.

Āboli žāvēti Āboli žāvēti 120 g 2.80

Žāvētie āboli no Latvijā audzētiem augļiem. Veselīgs kārums. Dabīga sastāvdaļa gatavojot saldos ēdienus.