Pārlekt uz galveno saturu
Publicitātes materiāls
Sākas
Beidzas
Vieta
Dārzkopības institūta Ceriņu dārzs, Graudu iela 1, Dobele

Aicinām jūs uz krāšņu, Dārzkopības institūta 80 gadu jubilejai veltītu, koncertprogrammu “Es ziedu!” Ceriņu dārzā.

Koncerta pirmajā daļās skanēs opermūzikas pērles un dziesmas no saulainās Neapoles spožā soprāna Jolantas Strikaites un trīs tenoru - Raimonda Bramaņa, Daiņa Kalnača un Jura Vizbuļa - izpildījumā.
Savukārt koncerta otrajā daļā dziedātāji Daumants Kalniņš un Aija Vītoliņa klausītājus vedīs muzikālā ceļojumā no Ņujorkas līdz Parīzei, ļaujot pilnībā izbaudīt svētkus ziedošā dārzā.
Kopā ar Jelgavas bigbendu un diriģentu Raiti Ašmani koncertā kā īpašais viesis piedalīsies Jaunā Rīgas teātra aktieris Gundars Āboliņš.

Pasākuma vadītāja - Liene Jakovļeva.

Šajā vakarā aicinām baudīt ne vien izcilu mūziku, bet arī pavasara pilnbriedu - ceriņu smaržas, krāsas un noskaņu.

Koncerta norises vietā būs iespēja iegādāties vīnu, šampanieti un uzkodas. Atkarībā no laika apstākļiem aicinām līdzi ņemt pledu, kā arī odu atbaidīšanas līdzekļus.

Koncerta biļete sniedz iespēju apmeklēt Ceriņu dārzu visas dienas garumā.

Pievienots 16/04/2026
Portāla administrators