Pārlekt uz galveno saturu

Iznācis jaunākais žurnāls "Profesionālā DĀRZKOPĪBA" Nr. 10

žurnāla vāks

Attēla autors: No DI arhīva

Ir iznācis žurnāla “Profesionālās DĀRZKOPĪBAS” desmitais numurs, kurā varēsiet rast daudz informācijas par plūmēm, t.sk. par jaunu,ļoti agrīnu plūmju šķirni, kā arī šīs sezonas īpatnībām plūmju un aprikožu audzēšanā.

Šajā numurā atradīsiet arī Māras Skrīveles pārdomas par nezāļu un mitruma ietekmi uz augļaugu saknēm.

Lasiet par redzēto, piedzīvoto un izdzīvoto, tāpat arī gūto pieredzi Vācijas dārzos. Šajā numurā vēl atradīsiet arī informāciju par zemeņu šķirņu stādu audzēšanu, kā arī ieteikumus par ķirbju uzglabāšanu. Varēsiet uzzināt, kas ir pūķgalves, atrast sev noderīgo augsnes zinībā, iepazīties ar bezaršanas tehnikas priekšrocībām. Tāpat lasiet par ļoti bīstamu jaunu tomātu vīrusu, par bumbieru-kadiķu rūsas ierosinātāja pētījumiem, kā arī par jaunumiem un aktualitātēm augu aizsardzībā.

Vēl Arturs Stalažs iepazīstina smiltsērkšķu audzētājus ar šiem augiem nozīmīgākajiem kaitēkļiem. Nozaru ziņas un aktualitātes, kā ierasts, izdevuma noslēdzošajā daļā. Šo "Profesionālā Dārzkopība" izdevumu piedāvājam skatīt un lasīt arī versijā, kurā lapas pāršķiramas gluži kā ikdienišķā žurnālā.

Visi iepriekš publicētie žurnāla "Profesionālās DĀRZKOPĪBAS" numuri skatāmi Tehnoloģiju pārneses centra FruitTechCentre mājaslapas sadaļā "Publicētie izdevumi".

Pievienots 26/11/2019