Pārlekt uz galveno saturu

INovatīvas TEhnoloģijas blakusproduktu vērtīgu savienojumu REalizācijai pārtikā no lauksaimniecības un zivsaimniecības SEktoriem (INTERESE)

Projekta logotips
Projekta numurs
EEA-RESEARCH-170-RC
Projekta sākums
Projekta beigas
Projekta vadītājs
Iesaistītie darbinieki

Projekta mērķis ir sagatavot un iesniegt kopīgu projektu ES pētniecības un inovāciju atbalsta programmas Horizon Europe ietvaros, stiprinot sadarbību un kopīgas pētniecības ietvaros, izmantojot katra partnera (LatHort, EMU un NTNU) stiprās puses – aprīkojumu, pieredzi un idejas, kā arī piesaistot vairāk partneru, jo īpaši normatīvu, sabiedrības veselības, nanotehnoloģiju un bezatkritumu ekonomikas jomā.

Projekta aktivitātes:

  • Ievads un kopīgā projekta idejas.
  • Plānošana.
  • Horizon Europe projekta pieteikuma sagatavošana. Visi partneri tiks iesaistīti visās projekta izstrādes aktivitātēs, sniedzot materiālo ieguldījumu, zināšanas un pieredzi, komunicējot ar projekta partneriem, tostarp vietējiem uzņēmumiem, kā arī piesaistot jaunus partnerus plānotā kopējā Horizon Europe projekta pieteikuma sagatavošanai.

Dārzkopības institūts starptautiskā projekta Nr. EEA-RESEARCH-170-RC realizēšanu uzsāka ar pieredzes apmaiņas pasākuma organizēšanu Latvijā. 25. un 26. septembrī partneri no Norvēģijas Zinātnes un Tehnoloģiju universitātes un Igaunijas Dzīvības zinātņu universitātes viesojās uzņēmumos SIA Latekofood, SIA Karavella, IK Dabas Gardumi un Dārzkopības institūtā.

Projekta koordinators: Dārzkopības institūts (LatHort, Latvija), projekta kontaktpersona Dalija Segliņa, dalija.seglina@lu.lv 

Projekta partneri: 

Galvenais projekta izpildes rezultāts: sagatavots un iesniegts viens kopprojekts ES pētniecības un inovāciju atbalsta programmas Horizon Europe ietvaros.

Grants

Finansējuma avots: Eiropas Ekonomikas zonas (EEZ) un Norvēģijas grants

Finansējuma apjoms
50000 EUR
Finansējuma avots
Citi
Institūta loma
Projekta vadošā institūcija
Statuss
Aktīvs
Pievienots 01/08/2023